Kedves Szülők,

A március és április hónapra befizetett étkezési térítési díjak automatikusan jóváírásra kerülnek.

Azoknak akik az étkezést március hónapra fizették be a jóváírásuk június közepéig tart.
A fennmaradó júniusi napokra 06.08-án hétfőn tudják az étkezést befizetni az általános iskola pénztárában.
Az júniusi étkezés e-mailen történő megrendelésekor (határidő 05.26.) értesíteni fogjuk arról,hogy ha 06.08-án befizetés szükséges.
A július ás augusztus időszaki étkezés befizetésére 06.08-án  és 06.22-én van lehetőség.

Azoknak akik az étkezést március és április hónapra fizették be a jóváírásuk július közepéig tart.
A fennmaradó júliusi és augusztus napokra 06.08-án hétfőn és 06.22-én hétfőn tudják az étkezést befizetni az általános iskola pénztárában.

Azok akik nem hozzák gyermeküket és szeretnék visszakérni a befizetett összeget (amely egyébként szeptemberben automatikusan jóváírásra kerülne) vagy gyermekük elballag az óvodából 06.08-án és 06.22-én az általános iskola pénztárában tudják a visszajáró összeget átvenni.

Ezen időpontokon túl megtalálnak minket szerdai napokon (kivéve 06.24-ét) a gimnázium épületében (1183 Budapest, Kossuth tér 2), ahol szintén lehetséges az ügyintézés.
Ha bármilyen ezzel kapcsolatos kérdés  merülne fel kérem küldjék el a menza@sztehloiskola.hu címre.

Köszönettel
Katona Beatrix