A hatályos járványügyi ajánlásoknak megfelelően mi is elkészítettük az Ideiglenes Házirendet, ami a járványhelyzet végéig helyettesíti, illetve kiegészíti intézményünk Házirendjét.
Ennek betartása is kötelező érvényű minden óvodánkba járó családra!
Kérjük, figyelmesen olvassák el, és ha kérdéseik merülnek fel, forduljanak segítségért az óvodapedagógusokhoz.
IDEIGLENES HÁZIREND
Az óvoda épületében csak a gyermekek és az óvoda dolgozói tartózkodhatnak.
A gyermekek átvétele, átadása a Halacska és a Galamb csoport öltöző felőli bejáratánál történik.
Kérjük, az ott kihelyezett vezeték nélküli csengőn csengessenek! Lehetőség szerint, az átadás, átvétel ideje alatt Önök is viseljenek maszkot!
Amennyiben (az időjárás függvényében) az udvaron veszik át a gyermekeket, akkor a járdán várjanak!
Óvodába behozható tárgyak, eszközök:
Kérjük, első nap hozzák be gyermekeik óvodai „felszerelését”, és minden héten pénteken vigyék haza kifertőtleníteni:
– ágynemű
– váltócipő
– váltóruha (legalább két váltás póló, pulóver, nadrág, bugyi/alsónadrág, zokni)
– udvari ruha, napsapka
– óvodai zsák
– alvós állat vagy rongyi (szigorúan a saját zsákban tárolva, csak alváshoz vehetik elő)
– naptej (saját, névvel ellátva)
Köszönettel: az óvoda munkaközössége!