Tájékoztatni szeretnénk Önöket az évkezdés fontosabb eseményeinek tervezett időpontjairól:
  •  2020. augusztus 24-én (hétfőn) 8-16,30 óráig Ebéd befizetés az Általános Iskola pénztárában szeptember hónapra
  •  2020. augusztus 26-án (szerdán) 16 órától Szülői értekezlet az új gyermekek szüleinek az óvoda teraszán
  •  2020. augusztus 26-án (szerdán) 17 órától csoportos Szülői értekezletek az óvoda teraszain
  •  2020. szeptember 1-én (kedden) 8,30-tól Tanévnyitó az Általános iskola udvarán. Kérjük, hogy a „régi” szülők az óvoda udvarán várakozzanak, az új kisgyerekek szülei pedig a gyerekekkel az udvar – óvodának kijelölt – területén álljanak majd meg! (ezen a napon még nem lesz óvodai ellátás) A fennálló helyzetre való tekintettel most a részvétel nem kötelező.
  •  2020. szeptember 2án (szerdán) első óvodai nap
  •  2020. szeptember 2-3-4-én óvodai beszoktatás szülővel (igény szerint) 9-12 óráig
Kérjük a kedves szülőket, hogy váltócipőben, valamint maszkban és kesztyűben lépjenek be a csoportszobákba!
Reménykedünk abban, hogy a nevelési évet normál rendben tudjuk elkezdeni, de sajnos bármikor változás lehet a járványügyi helyzet miatt, ezért kérjük, hogy intézményünk és azon belül óvodánk honlapját folyamatosan kísérjék figyelemmel!!!
Áldott tanévkezdést kívánunk mindenkinek!