A Kormány 215/2020. (V. 20.) rendeletében leírtaknak megfelelően az óvoda 2020. június 2-tól normál rend szerint üzemel.

A nyári zárás 2020. augusztus 17-től augusztus 31-ig fog tartani.

Teendők az óvoda újranyitásával kapcsolatosan:

⁃         Kérjük, hogy az óvodai élet tervezhetősége érdekében, a következő hét keddig (05. 26.) írják meg a zamkara@gmail.com

e-mail címre, hogy augusztus 14-ig mikor szeretnék igénybe venni az óvodai nevelést!

⁃         Kérjük, azt is írják meg, ha nem igénylik, mert az óvodába járás most nem kötelező, aki nem igényli, az igazoltan fog hiányozni.

⁃         Kérjük, hogy az étkezést legkésőbb a gyermek óvodakezdése előtti héten szerdán 9 óráig, a menza@sztehloiskola.hu

e-mail címen rendeljék meg!

⁃         A március és április hónapra befizetett térítési díjakat jóváírjuk a gyermek óvodakezdésének napjától.