Szeptemberi étlap (normál)

Szeptemberi étlap (tejmentes)

Szeptemberi étlap (olajosmag mentes)

Tisztelt Szülők!

Étkezési kedvezmény igénybe vétele csak leadott nyilatkozat és igazolás esetén lehetséges.

Amennyiben az online fizetést választotta:

Szeptember hónapra étkezés befizetése augusztus 02-tól lehetséges az online felületen. Amennyiben kedvezményes étkezést szeretnének igénybe venni a nyilatkozatot és az igazolást le kell adni ezen időpontig. Egyéb esetben csak teljes ár fizetésére van lehetőség.

A dokumentumokat leadhatja: Az általános iskolában, szerdánkét 8-12 óráig, a gimnáziumban minden hétköznap 7 és 17 óra között.

A nyilatkozat letölthető innen:

Ingyenes és kedvezményes étkezési nyilatkozat

Amennyiben készpénzben fizet:

Kérjük, hozzák magukkal a nyilatkozatot és az igazolást a szeptember hónapi étkezésre való befizetési napon! Amennyiben ezen befizetéskor a dokumentumot nem tudják leadni, nem tudjuk biztosítani a kedvezményes étkezést.

A nyilatkozat letölthető innen:

Ingyenes és kedvezményes étkezési nyilatkozat

Kérjük, ne feledjék, hogy a nyilatkozat önmagában nem elég!  Kérjük, hogy a kedvezményes vagy ingyenes gyermekétkeztetési nyilatkozat mellé, minden esetben csatolják, a támogatást igazoló dokumentumot. pl.: tartósbeteg igazolás, rendszeres gyermekvédelmi támogatásról szóló határozat, nagycsaládos igazolás.

Ha kérdés merülne fel kérjük keressenek minket a menza@sztehloiskola.hu e-mail címen.

Tisztelt Szülők!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2021/22-es tanévtől az általános iskolában megszűnik a bankkártyás fizetés.

Az étkezés befizetése kettő módon lehetséges:

• a helyszínen készpénzben
  • online rendszeren keresztül bankkártyával

Az online fizetéshez szükséges regisztrációhoz, kérem a kitöltött és aláírt nyilatkozatot a menza@sztehloiskola.hu e-mail címre elküldeni szíveskedjenek.

A nyilatkozatot itt találja:

Az ebéd befizetésére 2021. október hónapra az alábbi napokon van lehetőség:

szeptember 13. 7:30-16:30 (az általános iskola pénztárában)
szeptember 20. 7:30-16:30 (az általános iskola pénztárában)

szeptember 15. 8:00-15:20 (a gimnázium pénztárában)
szeptember 22. 8:00-15:20 (a gimnázium pénztárában)

Az étkezést befizetni csak a kiírt napokon lehetséges!
Ettől eltérő napokon a befizetést nem tudjuk elfogadni!

2021. októberi étkezési térítési díj (16 nap):

Normál étrend: 6 705.- Ft
Diétás étrend: 8 735.- Ft

Az étkezés lemondására a lemondani kívánt napot megelőző munkanapon 9 óráig van lehetőség a menza@sztehloiskola.hu e-mail címen vagy a 290-9088/104 vagy a 290-9088/106 telefonszámon.
Kérnénk, hogy az ingyenesen étkezők is mondják le ebédjüket!

Térítési díj:

Normál étrend: 419 Ft/nap
Diétás étrend:   546 Ft/nap

Befizetés helye:

Az általános iskola és a gimnázium pénztárában intézhető az étkezés befizetése.

Az étkezést befizetni csak a kiírt napokon lehetséges!
Ettől eltérő napokon a befizetést nem tudjuk elfogadni!

Étkezés lemondása:

Az étkezés lemondására a lemondani kívánt napot megelőző munkanapon 9 óráig van lehetőség a menza@sztehloiskola.hu e-mail címen.
Kérnénk, hogy az ingyenesen étkezők is mondják le ebédjüket!

Diétás étrendet kizárólag orvosi szakvélemény leadásával tudunk biztosítani, illetve az igényléshez kérnénk az alábbi diétaigénylő adatlapot is leadni:

DIÉTAIGÉNYLŐ ADATLAP

Kedvezményes vagy ingyenes étkezés igénybevétele a jogosultság igazolásával lehetséges, illetve az alábbi igénylőlap leadásával:

Óvodai kedvezményes vagy ingyenes étkezés nyilatkozat

Amennyiben ingyenes étkezésre jogosultak, kérnénk az alábbi adatlapot is kitölteni:

Ingyenes étkezés nyilatkozat