Júniusi étlap (normál)
Júniusi étlap (tejmentes)
Júniusi étlap (50g Ch)

Tisztelt Szülők!

Mivel a 29/2021 (XI.19) EMMI határozat értelmében 2021. december 01-től köznevelési intézménybe történő belépés csak akkor engedélyezhető, ha a köznevelési intézmény ellenőrizte a belépni kívánó személy koronavírus elleni védettségének igazolását, ezért
az óvodában és az általános iskolában 2021. december 01-től az étkezés befizetésére csak online formában van lehetőség.

Készpénzes fizetést csak a gimnázium épületében tudjuk biztosítani az intézmény honlapján megtalálható ebédbefizetési napokon.
További tájékoztatás a menza@sztehloiskola.hu e-mail címen kérhető.

Az online fizetéshez szükséges regisztrációhoz, kérem a kitöltött és aláírt nyilatkozatot a menza@sztehloiskola.hu e-mail címre elküldeni szíveskedjenek.
A nyilatkozatot itt találja: Online befizetés

Az ebéd ebédbefizetése 2022. július hónapra, az alábbi napokon lehetséges:

június 08. 7:30-15:00 (a gimnázium pénztárában)

Intézményünkben lehetséges a bankkártyás fizetés.

Az étkezést befizetni csak a kiírt napokon lehetséges!
Ettől eltérő napokon a befizetést nem tudjuk elfogadni!

2022. júliusi étkezési térítési díj (16 nap):

Normál étrend: 6 705.- Ft
Diétás étrend: 8 735.- Ft

Az étkezés lemondására a lemondani kívánt napot megelőző munkanapon 9 óráig van lehetőség a https://sztehlo.eny.hu/ weboldalon.

Akik nem rendelkeznek online felülettel, azok a  menza@sztehloiskola.hu e-mail címen vagy a 290-9088/104 vagy a 290-9088/106 telefonszámon tudják lemondani az étkezést.

Kérjük, hogy az ingyenesen étkezők is mondják le ebédjüket!

Étkezési kedvezmény igénybevétele csak leadott nyilatkozat esetén lehetséges.
A nyilatkozat letölthető innen: Ingyenes és kedvezményes étkezési nyilatkozat

Diétás étrendet kizárólag orvosi szakvélemény leadásával tudunk biztosítani, illetve az igényléshez kérnénk az alábbi diétaigénylő adatlapot is leadni:
Diétaigénylő adatlap

Térítési díj: